Turizm

Turizm

Doğa Otelcilik ve Turizm Taah. İnş. Tic. A.Ş

Doğa Residence

Doğulu Grup

Şirketin temelleri 1961 yılında atılmıştır. 1992 yılında Doğa Limited Şirketi daha büyük projelerde yerini almak üzere yapısını Anonim Şirkete dönüştürmüştür. Daha sonra başka sektörlerde yatırımlar ve faaliyetler göstermek için DOĞULU GRUP'u oluşturacak diğer 4 firma kurulmuştur. 

Doğa Taahhüt İnşaat Turizm Ticaret A.Ş.
Doğa Otelcilik ve Turizm Taahhüt İnşaat A.Ş.
Doğa Faktoring Hizmetleri A.Ş.
Doğulu Metal A.Ş

Ve nihayet 2002 yılında tüm firmalar DOĞULU GRUP çatısı altında toplanmıştır.

Doğa Residence Hotel
Ankara’nın “YEŞİL YILDIZLI” İlk Oteli 

2004 Baharında ise yer aldığı Turizm sektöründe: profesyonel zihniyetiyle seçkin, nezih bir bakış açısı sunan DOĞA RESIDENCE OTEL kurulmuştur.

Bu tarihten itibaren Doğulu Grup zincirinin bir halkası olarak hizmet veren Doğa Residence Otel; klasik, şık mimarisi ve teknolojinin tüm imkanlarını kullanmasıve huzurlu ortamı ile fark yaratmaktadır. Ankara’nın çok uzun yıllardır kalbi olan Kızılay’da tüm bakanlıklara, kamu kuruluşlarına, iş ve alışveriş merkezlerine, elçiliklere, TBMM‘ye ve sinema, tiyatro gibi kültür merkezlerine yürüyüş mesafesindedir.

Tüm konforumuz ve imkanlarımızın yanı sıra ağırladığımız konuklarımıza ‘misafir’ olduklarını hissettiren bakış açımız, bizi profesyonel olduğumuz kadar konuksever de kılmaktadır. 

Şehir merkezinde olmasına rağmen, Doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu bir ortam sunabilen Doğa Residence Otel, siz misafirlerimize günün yorgunluğunu kolayca atma imkanı sağlayacaktır.