Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı

Gelişen ve sürekli yenilikler üreten uluslararası piyasalarda; faaliyet alanlarımızın temelini oluşturan inşaat-taahhüt işlerinde, her dönem Türk inşaat-taahhüt sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmayı hedefleyen ve sürekli yeni yatırımlar yapan şirketimiz, köklü geçmişinden aldığı güçle geleceğe kararlı adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Doğa Taahhüt İnşaat Turizm Ticaret A.Ş. geleneğinden aldığı bu gücü; bilgi, teknoloji, araştırma ve nitelikli insan gücüne yatırımlarla birleştirerek, geleceğe attığı kararlı adımlarını sürekli canlı tutmaktadır.

Türk inşaat-taahhüt sektörünün ülke ekonomisinde yaratmış olduğu yüksek katma değer ve istihdam potansiyeli bizlere büyük gurur yaşatmaktadır. Ülkemize uzun yıllar boyunca bu gururu yaşatan müteahhitlik sektörünün köklü şirketlerden biri olmak ve bu başarıda bir nebze bile katkı yapabilmiş olmak bizi ayrıca gururlandırmaktadır.

Geleceğin Türkiye’sinde de hiç şüphesiz ekonomik ve sosyal etkileri açısından başat sektörlerden biri olmaya devam edecek olan inşaat-taahhüt sektöründe, aynı kararlılıkla; dürüstlük, çalışkanlık, sorumluluk ilkeleriyle faaliyet göstermeye devam edecek olan şirketimiz; evrensel ölçekte yetişmiş nitelikli insanlarımızla birlikte gücüne güç katacak ve ülke ekonomisine hizmet vermeye devam edecektir.

 

HASAN DOĞULU
YÖNETİM KURULU BAŞKANI