Endüstriyel

Endüstriyel

Doğulu Metal Ticaret A.Ş.

Doğulu Metal, 1993 yılında kurulmuş bir Doğulu Holding Kuruluşudur. Her türlü demir-çelik, her türlü sac, her türlü köşebent, her türlü profil, galvanizli malzeme ticareti yanında, çelik konstrüksiyon ve çelik endüstrisinin özel imalatlarını gerçekleştiren güçlü ve köklü bir kuruluştur. Faaliyet alanları ana başlıkları ile şöyledir:  Kesim-büküm-kumlama-boyama, Çelik Konstrüksiyon imalatı, Çelik Boru İmalatı, Yol aydınlatma direkleri imalatı, otoyol korkuluk imalatı, basınca dayanıklı endüstriyel kazan-tank imalatı ve her türlü çelik malzeme ticareti.

Şirketimizin çelik malzeme ticaretinde; DKP,  her türlü sac, NPU, NPI, HEA, HEB ve IPE profiller, kare, dikdörtgen kutu profiller, köşebent-lama-silme-kare ve T demirleri, nervürlü ve düz inşaat demiri, galvanizli ve siyah borular gibi tüm çelik malzemeler yer almaktadır.

Ankara merkezinde bulunan şirketimizin faaliyet alanı; İç Anadolu Bölgesi, Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerini kapsayacak şekilde genişlemiştir.

Doğulu Metal, gerek çelik sektöründeki imalatları gerekse inşaat alanında, Doğa İnşaat ile oluşturduğu teknik imalat bilgi alışverişini genişleterek faaliyet alanını genişletmektedir.

Doğulu Metal bugün, 18.000 m2 kapalı alan 30.000 m2 açık alanda oldukça geniş bir sahada faaliyetlerini sürdürmektedir. Ulaştığı köklü tecrübe, bilgi birikimi, kalite anlayışı ve teknik kadrosu ile Türkiye’nin her bölgesinde imalat ve malzeme satışı ile hizmet vermektedir. Önümüzdeki dönem hedefleri arasında bu teknik bilgi-tecrübe ve kalite anlayışını geliştirmek ve yaygınlaştırmak üzere Türkiye’nin önde gelen imalat kuruluşları ile kardeş şirket anlayışı ile işbirlikleri yürütmektedir. Her geçen gün hedeflerini daha da ileriye taşımaktadır.  

Firmamız, Ostim-Atisan da bulunan 16.000 m2 kapalı alanı olan fabrikasında ülkemizde inşaat sektörüne; inşaat makineleri imalatı yaparak hizmet etmeye başlamıştır.

İmalat hattımızda bulunan beton santrali ve transmikserlerle kırma eleme tesisleri , değerli iş sahiplerinin bundan böyle vazgeçemeyeceği makinalar olacaktır.

Beton santrallerinde 35,60,100,120 ve 180 m3/saat kapasiteli sabit ve mobil tesislerle 8,9,10 ve 12 m3 kapasiteli transmikserler imalatımız arasındadır.

Kırma-eleme tesislerinde ise genellikle müşterilerimizin ihtiyacına istinaden primer ,sekonder ve tersiyer kırıcılar ile muhtelif boyutlarda elekler, kum helezonları ve özel kırıcılar da imal etmekteyiz.